Chcesz dobrze prezentować ofertę firmy? Jakość druku naszych katalogów na pewno będzie pomocna. Konfiguruj dowolnie, baw się wymiarami i uszlachetnieniami.

Jak drukować katalogi kreatywnie?

Katalogi klejone sposobem na dotarcie do klientów

Katalog klejony pozwoli efektownie zaprezentować produkty i skleić projekt –klejem o wytrzymałości PUR lub spiąć – zszywkami płaskimi lub oczkowymi które będziesz mógł wpiąć do segregatora. Ilość stron w katalogu dostosuj do swoich własnych potrzeb – a my wydrukujemy go zachowując wspaniałą jakość w pełnym kolorze dzięki dokładnemu pomiarowi xRite. Potrzebujesz czarnobiałego katalog? Nie ma problemu. Istnieje również możliwość wydruku katalogów na papierze offsetowym z certyfikowanego papieru ekologicznego FSC i PEFC. Posiadamy nowoczesną linie produkcyjną – Twój katalog będzie wyglądał pięknie.

Szyte katalogi reklamowe – zaprezentuj się z najlepszej strony

Katalogi w oprawie zeszytowej drukowane są na papierach offsetowych lub kredowych matowych lub błyszczących. Możesz wybierać druk na podłożu o gramaturze od 80 do 350 g. Znakomite odwzorowanie barw zapewni Ci kontrola jakości xRite a imponujące wykonanie od pierwszej do ostatniej strony nasza nowoczesna linia produkcyjna oparta o maszyny topowych marek takich jak Heidelberg czy Konica Minolta. Co jeszcze? Folia w połysku lub macie a może nawet soft touch oraz detale podkreślone lakierem UV – co jeszcze możemy zrobić aby Twoje katalogi wyglądały wspaniale?

Na końcu drogi zawsze bezpiecznie pakujemy katalogi szyte czy klejone w wytrzymałe kartony z tektury falistej.

Katalog reklamowy – Twój pomysł, nasze wykonanie

Łatwo konfiguruj format, uszlachetnienia, dziurkowanie, zadruk i oprawę. Stwórz katalog reklamowy, który najlepiej odda Twój pomysł. Napisz do nas a chętnie Ci doradzimy. Szukasz pomysłu? Służymy radą i inspiracją, wiemy wszystko o druku katalogów i nowoczesnym prezentowaniu produktów.

Wiemy jak ważny jest spektakularny wygląd katalogu klejonego czy szytego. Aby był jeszcze piękniejszy i przykuwał wzrok klienta okładkę katalogu możemy pokryć folią matową lub błyszczącą oraz lakierem UV. Rozumiemy jak ważny jest efekt!

Podstawowe cechy katalogów reklamowych

  • Oprawa katalogu klejona, szyta lub spirala

  • Uszlachetnienie okładki – folia i lakier UV, a może potrzebujesz złocenia?

  • Ilość stron katalogu zależy od Ciebie

  • Ekologiczny papier, szorstki offset czy śnieżnobiała kreda do Twojego katalogu

Zawsze stawiamy jakość katalogów na pierwszym miejscu. Inwestujemy w nowoczesne maszyny które wspierają nas w kontrolowaniu idealnego wykonania.

Zamów bezpłatnie przykładowe produkty

Sam ocenisz jakość naszej drukarni. Z wielką przyjemnością bezpłatnie wyślemy Ci próbki naszych produktów.

Zamów próbki

Inne produkty naszej drukarni