Pudełko to pierwsze co widzi Twój klient. Zadbaj aby zrobiło na nim wrażenie. Opakowania kaszerowane dają możliwość pełnego zadruku. Konfiguruj dowolnie, baw się wymiarami i uszlachetnieniami.

Opakowania kaszerowane z tektury falistej- nadruk w pełnym kolorze

Opakowania kaszerowane pozwoli efektownie zaprezentować produkty a przy tym zapewnić bezpieczny transport. Wymiary pudełek dostosuj do własnych potrzeb a my wydrukujemy je z należytą dbałością o detale w pięknych kolorach dzięki dokładnemu pomiarowi xRite. Opakowania kaszerowane dają możliwość uszlachetniania powierzchni foliami, lakierem UV czy nawet złoceniem. Dzięki naszej zaawansowanej linii produkcyjnej i nowoczesnym maszyną – Twoje pudełka będą wyglądały pięknie.

Opakowania kartonowe flexo – zadruk w jednym kolorze

Jeśli nie potrzebujesz zadruku w pełnym kolorze zaproponujemy Ci kartony flexo, mogą one mieć zadruk w dowolnym kolorze a podłoże będzie w zależności od Twoich potrzeb białe lub ekologiczne brązowe. Istniej możliwość dobrania grubości opakowań do wagi pakowanych produktów od cienkiego kartonu fali E do grubych fal EB. Zawsze staramy się aby uzyskać kolor zgodny z zaleceniami klienta dlatego też pod każde zlecenie indywidualnie mieszana jest farba. Stawiamy na nowoczesne maszyny dzięki którym możemy dostarczać idealne pudełka.

Pudełka flexo idealnie zabezpieczą zawartość a też pięknie zaprezentuje produkt.

Pudełka z nadrukiem

Chętnie doradzamy i tworzymy dla naszych klientów opakowania dopasowane do jego potrzeb. Jesteśmy w stanie produkować pudełka w bardzo różnych rozmiarach, od opakowań bardzo małych do dużych. Zadruk w kolorze też nie stanowi dla nas problemu, od ponad 20 lat zajmujemy się drukiem.

Wiemy jak ważny jest perfekcyjny wygląd pudełek kaszerowanych Aby były jeszcze ładniejsze i przykuwały wzrok klienta opakowanie możemy pokryć folią błyszczącą lub matową oraz lakierem UV. Rozumiemy jak ważny jest efekt!

Podstawowe parametry pudełek kaszerowanych

  • Zadruk w czterech kolorach, jednym czy może wcale

  • Uszlachetnienie pudełka – folia i lakier UV, a może potrzebujesz złocenia?

  • Wymiary całkowicie dopasowane do Ciebie

  • Pudełko z ekologicznego brązowego papieru, czy śnieżnobiałej kredy?

Jakość pudełek jest dla nas bardzo ważna. Inwestujemy w nowoczesne maszyny dzięki którym możemy kontrolować idealne wykonanie opakowań.

Zamów bezpłatnie przykładowe produkty

Sam ocenisz jakość naszej drukarni. Z wielką przyjemnością bezpłatnie wyślemy Ci próbki naszych produktów.

Zamów próbki

Inne produkty naszej drukarni