Trwała i ekskluzywna książka w oprawie twardej. Odporna na próbę czasu i atrakcyjna mimo jego upływu. Podkreśla wagę oraz wyjątkowy charakter publikacji.

Druk książki w oprawie twardej

Książki o oprawie twardej szyte nićmi dają trwały i ekskluzywny wygląd. Odporna na próbę czasu i atrakcyjna mimo jego upływu. Podkreśla wagę oraz wyjątkowy charakter publikacji. Efektownie prezentuje się na półkach sklepowych i idealnie nadje się na prezent. Ilość stron przy wydruku książki dostosuj do swoich własnych potrzeb – a my wydrukujemy książki metodą cyfrową lub offsetową zachowując wspaniałą jakość w pełnym kolorze dzięki dokładnemu pomiarowi xRite. Potrzebujesz druku książki czarnobiałej? Nie ma problemu. Istnieje możliwość wydruku książek od 1 sztuki na papierze offsetowym z certyfikowanego papieru ekologicznego FSC i PEFC. Dzięki naszej nowoczesnej linii produkcyjnej Twoja książka będzie pięknie wydrukowana.

Druk książki w oprawie miękkiej

Nie potrzebujesz twardej albumowej oprawy? Chętnie wydrukujemy i oprawimy Twoją książkę w miękką okładkę. Taka forma daje czytelnikowi większy komfort podczas czytania, a Ci pomaga ograniczyć budżet. Wydrukowane książki są trwale klejone bardzo mocnym klejem o właściwościach PUR, możesz liczyć na trwały produkt. Polecamy używanie lekko kremowych papierów ecobook, dają one czytelnikowi jeszcze większą przyjemność z czytania dzięki mniejszemu zmęczeniu oczu.

Druk książek niskonakładowy

Potrzebujesz niskonakładowego druku książek? Służymy pomocą dzięki wykorzystaniu druku cyfrowego jesteśmy w stanie wydrukować książki od 1 sztuki.

Łatwo konfiguruj format, uszlachetnienia, zadruk i oprawę. Wydrukuj książkę, która najlepiej odda Twój pomysł. Napisz do nas a chętnie Ci doradzimy. Szukasz pomysłu? Służymy radą i inspiracją, wiemy wszystko o druku książek.

Jesteśmy świadomi jak ważny jest spektakularny wygląd drukowanej książki. Aby była jeszcze piękniejsza i przykuwała wzrok klienta okładkę książki możemy pokryć folią matową lub błyszczącą oraz lakierem UV. Rozumiemy jak ważny jest efekt!

Podstawowe cechy książek

  • Oprawa książki – miękka klejona czy twarda szyta?

  • Uszlachetnienie okładki – folia i lakier UV, a może potrzebujesz złocenia?

  • Ilość stron drukowanej książki zależy od Ciebie

  • Ekologiczny papier, szorstki offset czy śnieżnobiała kreda do Twojej książki

  • Wolisz druk klasyczny czarnobiały czy kolorowy?

Jakość druku Twoich książek jest dla nas bardzo ważna. Inwestujemy w nowoczesne maszyny które pomagają nam kontrolować idealne wykonanie.

Zamów bezpłatnie przykładowe produkty

Sam ocenisz jakość naszej drukarni. Z wielką przyjemnością bezpłatnie wyślemy Ci próbki naszych produktów.

Zamów próbki

Inne produkty naszej drukarni