Wiemy że instrukcje obsługi muszą być wydrukowane bardzo czytelnie z zachowaniem najmniejszych detali.

Łatwo drukuj instrukcje

Druk czarnobiałych instrukcji obsługi

Jeżeli jesteś producentem produktów, które potrzebują wydrukowanej instrukcji obsługi, bardzo ważne jest, aby była ona czytelna i zrozumiała dla użytkownika. Duży wpływ na czytelność instrukcji ma sposób, w jaki została ona wydrukowana. Wysokiej jakości wydruk i dobry papier zapewniają komfort użytkowania i sprawiają dobre wrażenie na klientach. Drukuj instrukcje obsługi tanio dzięki ekonomicznym maszyną offsetowym. Daje ona nieograniczone możliwości w doborze papieru czy formatu instrukcji.

Drukowanie instrukcji obsługi

Instrukcje obsługi standardowo są w oprawie zeszytowej, ale jeśli Twój produkt potrzebuję dłuższego opisu polecamy oprawę klejoną. Książki serwisowe drukowane są na papierach kredowych lub offsetowych. Możesz wybierać druk na podłożu o gramaturze od 80 do 350 g. Wysoką jakość wydruku zapewni Ci nasz system kontroli jakości xRite a piękne wykonanie nasza nowoczesna linia produkcyjna bazująca na maszynach topowych marek takich jak Konica Minolta czy Heidelberg.

Na końcu drogi zawsze bezpiecznie pakujemy wydrukowane instrukcje.

Druk składanych instrukcji obsługi

Nie potrzebujesz długiej książki z instrukcją i zmieścisz się na jednej kartce? Nie ma problemu. Dzięki nowoczesnej falcerce Heidelberg szybko poskładamy Twoje instrukcje bez narażania Cię na zbędne koszta. Wydruk oczywiście może być zarówno czarnobiały jak i kolorowy. A jeśli chciałbyś aby instrukcja była trwała możemy zabezpieczyć ją folią.

Podstawowe cechy instrukcji obsługi

  • Oprawa instrukcji klejona lub szyta

  • Możliwość składania instrukcji w harmonijkę

  • Objętość instrukcji zależy od Ciebie

  • Ekologiczny papier, szorstki offset czy śnieżnobiała kreda do druku Twojej instrukcji obsługi?

Zawsze stawiamy jakość katalogów na pierwszym miejscu. Inwestujemy w nowoczesne maszyny które wspierają nas w kontrolowaniu idealnego wykonania.

Zamów bezpłatnie przykładowe produkty

Sam ocenisz jakość naszej drukarni. Z wielką przyjemnością bezpłatnie wyślemy Ci próbki naszych produktów.

Zamów próbki

Inne produkty naszej drukarni