Więcej niż DRUKARNIA… Nasza firma powstała w 1994 roku. Przez te lata zdobyliśmy doświadczenie na rynku. Obecnie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom kompleksowe rozwiązania związane z reklamą firmy lub produktu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale unowocześniamy park maszyn drukujących. Czynimy to z myślą o najwyższej jakości świadczonych przez nas usług i satysfakcji klienta. Najlepsze materiały wykorzystywane do produkcji, terminowa obsługa, konkurencyjne ceny, powodują zainteresowanie naszą ofertą. Nowoczesne technologie druku stosowane przez naszą firmę dają nieograniczone możliwości wykonywania nadruków na wszelkiego rodzaju materiałach i podłożach.

Ale firma to nie tylko maszyny i urządzenia, to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, profesjonaliści gotowi do podejmowania najtrudniejszych wyzwań i praktycznie przygotowani do swojej pracy. To ludzie sprawiają, że jesteśmy w stanie zaoferować Tobie, więcej niż drukarnia.

Więcej niż DRUKARNIA… Nasza firma powstała w 1994 roku. Przez te lata zdobyliśmy doświadczenie na rynku. Obecnie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom kompleksowe rozwiązania związane z reklamą firmy lub produktu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale unowocześniamy park maszyn drukujących. Czynimy to z myślą o najwyższej jakości świadczonych przez nas usług i satysfakcji klienta. Najlepsze materiały wykorzystywane do produkcji, terminowa obsługa, konkurencyjne ceny, powodują zainteresowanie naszą ofertą.

Nowoczesne technologie druku stosowane przez naszą firmę dają nieograniczone możliwości wykonywania nadruków na wszelkiego rodzaju materiałach i podłożach. Ale firma to nie tylko maszyny i urządzenia, to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, profesjonaliści gotowi do podejmowania najtrudniejszych wyzwań i praktycznie przygotowani do swojej pracy. To ludzie sprawiają, że jesteśmy w stanie zaoferować Tobie, więcej niż drukarnia.

Drukujemy pełni pasji inspirując i zarażając miłością do poligrafii. Wiemy już naprawdę dużo o drukowaniu ale wciąż chcemy poznawać nowe rzeczy.

Parę interesujących detali

0
Lat na rynku
0 mln
Wydrukowanych arkuszy
0
Obsługiwanych klientów

Nasze produkty

POTRZEBUJESZ KATALOGÓW, PUDEŁEK, KSIĄŻEK? A MOŻE JESZCZE COŚ INNEGO?

Katalogi klejone

Prezentuj ofertę firmy

Opakowania

Pakuj bezpiecznie

Książki

Zaciekawiaj czytelnika